W Tarnobrzegu trwają przemiany na stanowiskach przewodniczących zarządów osiedli
Proces wyborczy do zarządów osiedli w mieście Tarnobrzeg jest w pełnym toku. Przewodniczący rady miasta, Norbert Mastalerz, podkreślił, że mimo że frekwencja podczas pięciu dotychczasowych spotkań wyborczych nie zawsze była zadowalająca, ma nadzieję, że mieszkańcy zdecydują się na aktywny udział w procesie decydowania o sprawach swojego otoczenia.
Na skutek przeprowadzonych już wyborów doszło do zmian na pozycji przewodniczących na kilku tarnobrzeskich osiedlach. W Wielopolu Sławomira Olszewska przejęła obowiązki przewodniczącej po Alfredzie Martyniaku. Bogumiła Karawan została mianowana nową przewodniczącą na osiedlu Nagnajów, zastępując Lidie Napieracz.
Z kolei w Sielcu Janusz Sudoł objął stanowisko po Michale Wiącku, który do tej pory pełnił rolę przewodniczącego. Na osiedlu Zakrzów Aneta Surowiec zastąpiła Bogusławę Potańskiego. Funkcję przewodniczącego na osiedlu Siarkowiec przejął Marcin Kuszaj, który zastąpił na tym stanowisku Łukasza Nowaka, obecnego prezydenta miasta Tarnobrzeg.

Górnicza orkiestra z Tarnobrzega oczarowuje Bańską Bystrzycę podczas Dni Kultury
Gmina Grębów otrzymuje wsparcie na remont remizo-świetlicy w Stalach!
Edukacyjny Dzień Bezpieczeństwa z Policją w Sandomierzu dla Dzieci
Zapisz się do newslettera SIM KZN i bądź na bieżąco z ofertą mieszkań!
Wakacyjne przygody w bibliotece: odkryj lato w Tarnobrzegu!
Gmina Baranów Sandomierski otrzymała 20 tys. zł na modernizację świetlicy!