Druga edycja targów edukacyjnych w tarnobrzeskiej Szkole Podstawowej nr 10 cieszyła się dużym zainteresowaniem
W Szkole Podstawowej numer 10 w Tarnobrzegu miało miejsce drugie już spotkanie podsumowujące targi edukacyjne. Tym razem swoją bogatą ofertę szkolną zaprezentowały placówki edukacyjne nie tylko z regionu Podkarpacia, ale również znad Wisły, z Sandomierza.
Sławomir Partyka, który pełni rolę doradcy zawodowego w Szkole Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu, podkreślił fakt, że na tegoroczne targi zostali zaproszeni także uczniowie z klas siódmych. W jego opinii, wcześniejsze zainteresowanie młodych ludzi różnorodnymi ścieżkami edukacyjnymi da im więcej czasu na przemyślenie swojej przyszłości szkolnej i zawodowej.
Na propozycję odwiedzenia targów odpowiedziała większość tarnobrzeskich szkół podstawowych. Uczniowie z nieukrywanym entuzjazmem wchodzili w interakcje ze starszymi kolegami promującymi swoje szkoły. Szczególnie dużo emocji wywoływała perspektywa wyjazdów na praktyki zagraniczne, organizowane przez szkoły w ramach programu Erazmus.

Kreatywne życzenia” – konkurs plastyczno-literacki z okazji 80-lecia Biblioteki
Nabór wniosków dla uczniów w Gminie Grębów: Nowe możliwości rozwoju poza szkołą
Muzyczne zakończenie sezonu w Tarnobrzegu: młodzi wokaliści oczarowali publiczność
Tegoroczni zwycięzcy konkursu „Policjant, który mi pomógł” ogłoszeni!
Muzyczne talenty na scenie 24 czerwca!
Zabytkowa oficyna w Tarnobrzegu przekształci się w nowoczesne centrum kultury