Przejdź do treści
Tarnobrzeg Info

Tarnobrzeg Info

  • Bezpieczeństwo
    • Kronika policyjna
    • Wypadki i zdarzenia
    • Prewencja i edukacja policyjna
  • Transport
    • Komunikacja miejska
    • Drogi i remonty
  • Miasto
    • Inwestycje
    • Samorząd i polityka lokalna
    • Środowisko i ekologia
    • Instytucje
  • Kultura i Edukacja
    • Koncerty i festiwale
    • Teatr i sztuka
    • Biblioteka i literatura
    • Szkoły i przedszkola
    • Uczelnie i nauka
  • Zdrowie
    • Szpitale i medycyna
    • Profilaktyka i zdrowie
  • Sport
  • Turystyka
    • Atrakcje dla dzieci w Tarnobrzegu i okolicach
    • Atrakcje w Tarnobrzegu i okolicach
  • Lifestyle
    • Pogoda
    • Poradniki
    • Przepisy
    • Dom i ogród
    • Znane osoby
    • Imieniny
    • Pozostałe
  • Katalog firm
    • Gastronomia
      • Sushi
      • Kebab
      • Pizza
      • Kawiarnia
      • Cukiernia
      • Piekarnia
      • Restauracje
    • Zdrowie i medycyna
      • Apteka
      • Dentysta
      • Stomatolog
      • Ortodonta
      • Ginekolog
      • Laryngolog
      • Dermatolog
      • Okulista
      • Ortopeda
      • Fizjoterapia
      • Dietetyk
      • Psychoterapia
      • Sklep medyczny
      • Przychodnia
    • Uroda i pielęgnacja
      • Barber
      • Kosmetyczka
      • Fryzjer
    • Prawo i finanse
      • Kantor
      • Ubezpieczenia
    • Motoryzacja
      • Wulkanizacja
      • Sklep motoryzacyjny
      • Myjnia ręczna
      • Pomoc drogowa
      • Stacja Kontroli Pojazdów
      • Akumulatory
      • Stacja paliw
      • Mechanik
    • Edukacja i opieka
      • Żłobek
      • Biblioteka
      • Przedszkole
    • Sport i rozrywka
      • Kręgielnia
      • Kino
      • Wesele
      • Siłownia
    • Zwierzęta
      • Sklep zoologiczny
      • Weterynarz
    • Sklepy specjalistyczne
      • Jubiler
      • Optyk
      • Sklep wędkarski
      • Księgarnia
      • Sklep rowerowy
      • Kwiaciarnia
    • Sieci handlowe
      • Biedronka
      • Lidl
      • Dino
      • Żabka
      • Bricomarche
      • Hebe
      • JYSK
      • Media Expert
      • Media Markt
      • Pepco
      • Sinsey
      • Action
      • Auchan
    • Usługi
      • Drukarnia
      • Dorabianie kluczy
      • Lombard
      • Geodeta
      • Meble na wymiar
      • Taxi
      • Fotograf
  • Kontakt
  • Inwestycje

Tarnobrzeg wystawia działki na sprzedaż – sprawdź przetargi na budownictwo!

Karol Kaczmarek 23 lipca 2026
113

Władze Tarnobrzega ogłosiły rozpoczęcie przetargów ustnych na sprzedaż miejskich działek, które zostały przeznaczone na budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Inicjatywa ta jest częścią większego planu rozwoju miasta, mającego na celu zwiększenie liczby mieszkańców i rozwój infrastruktury.

Przetargi na działki w Tarnobrzegu

Działki wystawione na sprzedaż znajdują się w strategicznych lokalizacjach miasta, co czyni je atrakcyjną ofertą dla potencjalnych nabywców. Poniżej przedstawiono szczegóły dotyczące każdej z nich:

  • Ulica Zamkowa: Wadium wynosi 9 000 zł, a termin jego wpłaty upływa 3 września 2026 roku. Przetarg odbędzie się 8 września 2026 roku o godzinie 10:00.
  • Ulica Krucza: Wadium w wysokości 15 000 zł należy wpłacić do 3 września 2026 roku. Przetarg zaplanowano na 8 września 2026 roku na godzinę 11:00.
  • Ulica Litewska: Podobnie jak w przypadku ulicy Kruczej, wadium wynosi 15 000 zł z terminem wpłaty do 3 września 2026 roku. Przetarg odbędzie się 8 września 2026 roku o 10:30.
  • Ulica Rolna: Dla tej działki wadium także ustalono na 15 000 zł, z terminem wpłaty do 9 września 2026 roku. Przetarg zaplanowano na 15 września 2026 roku o godzinie 10:00.

Informacje dodatkowe i kontakt

Osoby zainteresowane udziałem w przetargach mogą uzyskać szczegółowe informacje w Wydziale Geodezji i Gospodarki Gruntami Urzędu Miasta Tarnobrzega. Urząd mieści się przy ulicy Mickiewicza 7, w sektorze A, sala 1, stanowisko 3. Dodatkowe informacje można również uzyskać telefonicznie pod numerem 15 818 12 21.

Zaproszenie do udziału w przetargach jest skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem mieszkaniowym w Tarnobrzegu. To doskonała okazja, aby stać się częścią dynamicznie rozwijającej się społeczności miejskiej.

Źródło: facebook.com/miasto.tarnobrzeg.9

Kontynuuj czytanie

Poprzedni: Pijany kierowca z 2,7 promila próbował uciec, ale wpadł w ręce policji
Kolejny: Przebudowa drogi w Knapach zakończona: Gmina Baranów Sandomierski inwestuje w nową nawierzchnię

Powiązane wpisy

Przetargi na nieruchomości w Gminie Nowa Dęba: nowe możliwości dla inwestorów
  • Inwestycje

Przetargi na nieruchomości w Gminie Nowa Dęba: nowe możliwości dla inwestorów

Karol Kaczmarek 29 sierpnia 2026 67
Przetargi na działki w Baranowie Sandomierskim – nie przegap okazji!
  • Inwestycje

Przetargi na działki w Baranowie Sandomierskim – nie przegap okazji!

Karol Kaczmarek 11 sierpnia 2026 120
Nowa Dęba otwiera drzwi do nowoczesnego żłobka po remoncie!
  • Inwestycje

Nowa Dęba otwiera drzwi do nowoczesnego żłobka po remoncie!

Karol Kaczmarek 8 sierpnia 2026 98
Stalowa Wola stawia na rozwój: nowe drogi i tereny dla inwestorów
  • Inwestycje

Stalowa Wola stawia na rozwój: nowe drogi i tereny dla inwestorów

Karol Kaczmarek 31 lipca 2026 164
Nowa Dęba: Remont „Willi Szypowskiego” przywróci jej dawny blask
  • Inwestycje

Nowa Dęba: Remont „Willi Szypowskiego” przywróci jej dawny blask

Karol Kaczmarek 18 lipca 2026 124
Przetargi na nieruchomości: atrakcyjne oferty w niższych cenach!
  • Inwestycje

Przetargi na nieruchomości: atrakcyjne oferty w niższych cenach!

Karol Kaczmarek 13 lipca 2026 156
350 lat dominikanów w Tarnobrzegu – odkryj ich fascynującą historię w Muzeum Zamek Tarnowskich
  • Kultura
  • Wydarzenia

350 lat dominikanów w Tarnobrzegu – odkryj ich fascynującą historię w Muzeum Zamek Tarnowskich

Karol Kaczmarek 5 września 2026 28
Historia dominikanów w Tarnobrzegu sięga trzech i pół wieku, a obecność tej społeczności religijnej miała istotny wpływ na kształtowanie się lokalnej kultury. W Muzeum –... Czytaj dalej
Utrudnienia w ruchu podczas Festiwalu Biegowego w Sandomierzu
  • Bez kategorii

Utrudnienia w ruchu podczas Festiwalu Biegowego w Sandomierzu

Wspomnienia w kieszeniach. Spektakl w TDK
  • Kultura
  • Wydarzenia

Wspomnienia w kieszeniach. Spektakl w TDK

Zlikwidowano nielegalne salony hazardowe w Sandomierzu
  • Hazard
  • Policja

Zlikwidowano nielegalne salony hazardowe w Sandomierzu

Wspólne Czytanie „Dziadów” w Baranowie Sandomierskim
  • Kultura
  • Wydarzenia

Wspólne Czytanie „Dziadów” w Baranowie Sandomierskim

© Tarnobrzeg Info - Kopiowanie treści za zgodą redakcji