Tarnobrzeżanie jadą na Igrzyska Paraolimpijskie!
Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka IKS Jezioro Tarnobrzeg jadą na igrzyska do Japonii. Trzymamy kciuki za naszych sportowców!
W dniach 25 sierpnia – 3 września 2021 roku, Tarnobrzeg będzie reprezentowało dwóch tenisistów stołowych na wózkach podczas Igrzysk Paraolimpijskich. Tegoroczne igrzyska odbędą się w Tokio w Japonii. Naszymi reprezentantami są Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka IKS Jezioro Tarnobrzeg. Ponadto w rozgrywkach wystąpi także zawodniczka Karolina Pęk KS Bronowianki Kraków.
Krzysztof Żyłka (klasa 4 wózki, 8 miejsce w rankingu światowym) oraz Maciej Nalepka (klasa 3 wózki), który otrzymał „dziką kartę” przyznaną przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego i Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego będą walczyć o medale podczas najważniejszej imprezy sportowej. Polskę będzie reprezentować łącznie 12 zawodników.
Tarnobrzeg jest ogromnie dumny z aktualnego awansu regionalnych zawodników oraz wszystkich dotychczasowych wyróżnień. Powodzenia!

Młodzieżowa Grupa Teatralna TDK oczarowała widownię w spektaklu „Najlepszy dzień mojego życia
Młodzi cykliści z Sandomierza zdali egzamin na kartę rowerową!
Piknik Zdrowia w Ślęzakach: wspólne świętowanie i radość społeczności szkolnej
Weekend pełen sztuki i muzyki w Baranowie Sandomierskim!
Muzyczne podsumowanie roku w Tarnobrzegu: emocje, talenty i niezapomniane występy
Policjanci wspierają małych odkrywców w Akademii Przedszkolaka przed letnimi przygodami