Zatrzymanie poszukiwanego: 32-latek trafił do więzienia za przestępstwa komunikacyjne i cielesne
W Tarnobrzegu doszło do skutecznego zatrzymania 32-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez lokalny Sąd Rejonowy. Mężczyzna był ścigany za przestępstwa związane z naruszeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz nietykalności cielesnej, co skutkowało wyrokiem roku pozbawienia wolności.
Operacja zatrzymania miała miejsce w środę na terenie miasta. Policjanci, po zlokalizowaniu miejsca pobytu poszukiwanego, przystąpili do jego ujęcia. Po zatrzymaniu, 32-latek został przetransportowany do komisariatu, a następnie przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.
Policja podkreśla, że unikanie odpowiedzialności karnej jest niemożliwe. Funkcjonariusze regularnie podejmują działania mające na celu ustalenie miejsc pobytu osób poszukiwanych. Konsekwentnie dążą do ich doprowadzenia przed wymiar sprawiedliwości, realizując tym samym swoje zobowiązania wobec społeczeństwa.
Źródło: KMP w Tarnobrzegu

Młody kierowca w ogniu krytyki po brawurowych wykroczeniach na monitoringu
Utrudnienia drogowe w związku z procesją Bożego Ciała w mieście
Uśmiechy dzieci w komendzie: policjanci uczą o bezpieczeństwie
Kierowca z mandatem 2500 zł za niebezpieczną prędkość w obszarze zabudowanym!
Kasia Domeracka: zagadka sprzed lat wciąż nie rozwiązana
Szaleńcza jazda w Rożkach: 29-latka pędziła 114 km/h w terenie zabudowanym!