Już wkrótce spotkanie w bibliotece z wyjątkowym fotografem!

Lokalna biblioteka organizuje spotkanie z autorem wyjątkowych zdjęć przyrody. Gościem będzie fotograf Marcin Soja. Podczas zbliżającego się wydarzenia nie może zabraknąć prawdziwych pasjonatów natury.

Już za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu Nocy Bibliotek, które zrealizowane będzie pod nazwą „Czytanie wzmacnia pasje”. Miejska Biblioteka Publiczna im. dr Michała Marczaka w Tarnobrzegu organizuje spotkanie autorskie z fotografem Marcinem Soją.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, dnia 9 października o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu. Goście proszeni są o kierowanie się do sali odczytowej, w której zrealizowana zostanie całość wydarzenia. Marcin Soja to interesująca postać kochająca przyrodę, która stanowi główny motyw jego zachwycających prac artystycznych. Pan Marcin fotografuje głównie piękno natury Tarnobrzegu i okolic. Spotyka się z fanami swoich prac fotograficznych na terenie całej Polski.

To zdecydowanie ciekawa propozycja dla wszystkich fanów fotografii, a także osób pragnących posłuchać wypowiedzi osoby przepełnionej pasją do wykonywania zdjęć. Spotkanie z panem Marcinem to rewelacyjny pomysł na sobotni wieczór. Polecamy!