Nowa organizacja ruchu na ul. Sandomierskiej od maja 2026
Zmiana ruchu na ul. Sandomierskiej: Co warto wiedzieć
Na ulicy Sandomierskiej, w związku z planowanymi pracami, nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu. Począwszy od 8 maja 2026 roku, kierowcy muszą przygotować się na nowe zasady poruszania się na odcinku od wjazdu na stację paliw do skrzyżowania z ulicą Wyszyńskiego.
Przyczyny i szczegóły zmian
Głównym powodem zamknięcia tego fragmentu ulicy Sandomierskiej jest rozpoczęcie prac przy Parku Dzikowskim. Inwestycja ta jest częścią programu INTERREG, mającego na celu poprawę infrastruktury i estetyki okolicy. Mimo zamknięcia odcinka, dojazd do stacji paliw pozostanie dostępny dla kierowców.
Legalne aspekty nowej organizacji
Nowa organizacja ruchu została opracowana w oparciu o zatwierdzony projekt czasowej organizacji ruchu. Jest to dokument, który szczegółowo opisuje zmiany i procedury, jakie muszą być przestrzegane w trakcie trwania prac.
Harmonogram i czas trwania prac
Przewidywane zakończenie tymczasowej organizacji ruchu to 30 września 2026 roku. W tym czasie kierowcy muszą dostosować się do nowych zasad, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność procesu budowlanego.
Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i dziękujemy za cierpliwość w trakcie wprowadzanych zmian.
Źródło: Urząd Miasta Tarnobrzega

Bezpłatne Badania dla Dzieci w Tarnobrzegu – „Dzień Zdrowia Dzieci” już 20 czerwca!
Odkryj tradycję: Warsztaty śpiewu lasowiackiego w Tarnobrzegu
Bezpieczne lato nad Jeziorem Tarnobrzeskim: ćwiczenia i piknik dla mieszkańców
Tablica pamiątkowa odsłonięta w OSP Dwikozy – hołd dla strażaków
Zawody pożarnicze w Zawichoście: emocje, rywalizacja i triumf drużyn!
Zjazd OSP w Klimontowie: wyzwania i plany dla strażaków na przyszłość