Powstanie nowoczesne centrum handlowo – rozrywkowe w Tarnobrzegu

Zapadła pozytywna decyzja na budowę Galerii Tarnobrzeg. Centrum pomieści sklepy, kino, restauracje i parking.

Galeria Tarnobrzeg zostanie wybudowana w samym centrum miasta przy ulicy Dominikańskiej i Sikorskiego. Ta ostatnia jest drogą wojewódzką nr 723, dzięki tak dogodnemu położeniu mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mieli wygodny dojazd do centrum handlowego.

Budowę centrum zrealizuje Konsorcjum Spółek Master Development Poland i PKB Inwest Budowa. Agentem, który odpowiada za komercjalizację centrum jest The Blue Ocean Investment Group. Firmy mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w zakresie realizacji podobnych projektów w przeszłości i aktualnie.

Budynek będzie pełnił funkcję handlowo – rozrywkową. Dla użyteczności mieszkańców miasta i okolic w budynku znajdą się sklepy, restauracje, kawiarnie, kino, lokale usługowe oraz podziemny parking. Łącznie przewidziano 60 miejsc dla lokali handlowych oraz usługowych. Powierzchnia nowoczesnego centrum ma liczyć, aż 16 tysięcy metrów kwadratowych. Galeria w Tarnobrzegu pod kątem funkcjonalności będzie bardzo podobna do innych występujących w dużych polskich miastach. Nowa budowla będzie spełniać wszystkie aktualne standardy ekologiczne oraz technologiczne. We wnętrzu znajdą się sklepy ze znanymi markami odzieżowymi, lokale handlowe z biżuterią oraz akcesoriami służącymi do wystroju wnętrz. Na pewno mieszkańcy miasta znajdą tam także duży supermarket. Szeroki asortyment oferowanych w galerii produktów i usług, z pewnością trafi w gusta każdej osoby, która wybierze się na zakupy. Inwestorzy mają pewność, że centrum stanie się miejscem, w którym lokalne społeczeństwo z wielką chęcią będzie spędzać swój wolny czas. Nie tylko w pojedynkę, ale także z całą rodziną i przyjaciółmi. W centrum powstanie kino, które ma być najnowocześniejszym w promieniu 40 km.

Galeria Tarnobrzeg ma zostać otwarta już za dwa lata. To zdecydowanie ciekawa atrakcja dla okolicznych mieszkańców, która jak przypuszczamy będzie cieszyła się dużą popularnością.