Za trzy dni odbędą się rozgrywki o Puchar Polski w Futsalu

Szykująca się rywalizacja sportowa będzie finałem Wojewódzkiego Pucharu Polskiego w Futsalu Mężczyzn. Fani tego sportu są podekscytowani i nie mogą doczekać się na niedzielne rozgrywki.

Finał Wojewódzkiego Pucharu Polski w Futsalu dla panów zrealizowany zostanie na głównej hali sportowej w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Wieli finał zaplanowany został na godzinę 17:00. Jednak już od godziny 10:00 rozpoczną się rywalizacje w ramach ćwierćfinałów. Gospodarzem wydarzenia jest MOSiR, natomiast współorganizatorem Siarka Tarnobrzeg.

Z pewnością zbliżające się wydarzenie sportowe będzie wielkim lokalnym wydarzeniem. Do naszej miejscowości przyjedzie spora grupa drużyn sportowych, które wezmą udział w tym wydarzeniu. Na naszej hali sportowo – widowiskowej zaprezentują się: Futsal Team Przeworsk, Siarka Tarnobrzeg, JKS Jarosław, Tech-Project Futsal Team Jarosław, Futsal Club Sport Południe Łańcut, Butyjana.pl Rzeszów, Heiro Rzeszów II / KS Przybyszówka, Serwatka Futsal Team Żabno.

Planowany program zbliżających się rozgrywek

Rozgrywki sportowe rozpoczną się już o godzinie 10:00 i będą realizowane co godzinę. W pierwszej kolejności odbędą się ćwierćfinały. Rywalizację sportową stoczą ze sobą Siarka Tarnobrzeg – Serwatka Futsal Team Żabno, Tech-Project Futsal Team Jarosław – Futsal Club Sport Południe Łańcut, Butyjana.pl – Futsal Team Przeworsk, JKS Jarosław – KS Przybyszówka / Heiro Rzeszów II.

Pierwszy półfinał zaplanowany został na godzinę 14:00, drugi na godzinę 15:00. Mecz o trzecie miejsce w niedzielnych zawodach odbędzie się o godzinie 16:00. Wielki finał zrealizowany zostanie o godzinie 17:00. Ciekawi jesteśmy z jakim wynikiem zakończy się zbliżający się mecz i kto strzeli najwięcej bramek.

Panowie z pewnością dostarczą przybyłej publiczności niemałych wrażeń oraz adrenaliny. Na nadchodzące widowisko zaproszeni są wszyscy pasjonaci halowej piłki nożnej i nie tylko. To świetna okazja żeby spędzić miłe popołudnie i dopingować sportowców w realizowanych rozgrywkach.