Konkurs młodych wokalistów „Wygraj Sukces” już za nami

Fenomenalną zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu została Małgorzata Sztander! Grand Prix powędrowało do niezwykle utalentowanej wokalistki, która pośród publiczności wywołała duże wzruszenie.

W minionych dniach odbyła się już 26 edycja Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Konkurs ten od wielu lat uznawany jest za jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów piosenki dziecięcej i młodzieżowej w Polsce. Nie ma się co dziwić, ponieważ każdego roku z licznych zakątków Polski do Tarnobrzega przyjeżdżają prawdziwe muzyczne perły, które uczą się śpiewu od najmłodszych lat.

Wiemy już, że w tegorocznej edycji startowało, aż 937 uczestników, którzy musieli przejść kilka etapów, aby wreszcie wystąpić na głównej scenie w Tarnobrzegu. Ostatecznie do wielkiego finału dostało się 88 młodych wokalistów. Występy finałowe odbyły się w dniach 12-13 listopada 2021 roku. Ostatecznie przyznano 12 nagród, a także 8 wyróżnień.

W tym roku jury obradowało w następującym składzie: Aneta Figiel, dr Krzysztof Heering, Rafał Szatan, Michał Jurkiewicz, Mariusz Ryś. Festiwal objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzeg, który również był fundatorem nagrody finałowej dla zwycięzcy. Komisja jednogłośnie podkreślała, że poziom konkursu był wyjątkowo wysoki. Z tego względu wszyscy, którzy dostali się do finału powinni czuć się wygranymi.

Gratulujemy talentu wszystkim uczestnikom festiwalu. Tak trzymać!