Eleni wystąpi w Tarnobrzegu

W październiku na deskach scenicznych Tarnobrzeskiego Domu Kultury wystąpi jedna z czołowych i wieloletnich gwiazd muzyki estradowej Eleni. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Koncert piosenkarki Eleni odbędzie się 21 października, o godzinie 18:00 w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2. To zdecydowanie dobra informacja dla fanów tej niezwykłej artystki. Warto już dziś zakupić bilet na jej koncert, ponieważ jesteśmy przekonani, że bilety szybko się wyprzedadzą.

Eleni to pseudonim artystyczny Heleny Milopulos. Piosenkarka posiada greckie korzenie choć od dawna związana jest z Polską. Od wielu lat znana jest w całym kraju i jej piosenki śpiewały pokolenia. Jej rodzicie byli emigrantami, którzy w związku ze złą sytuacją polityczną w swoim rodzimym państwie postanowili przenieść się do Polski. W początkowych etapach kariery uczyła się w szkole muzycznej pierwszego stopnia oraz w średniej szkole muzycznej. Gra na gitarze. Śpiewała w takich zespołach jak Prometheus, Hellen, Ballada, Niezapominajki.

Eleni ma na koncie wiele piosenek, które znane były w całym kraju. Wydała wiele albumów muzycznych takich jak np. „Po słonecznej stronie życia”, „Morze snu”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Eleni…10”, „Miłość jak wino”, „Przystań pod gwiazdami”, „Nic miłości nie pokona”, Moje Credo”, „Coś z Odysa”, „Miłości ślad”. Jej działalność artystyczna była wielokrotnie nagradzana. Otrzymała tak prestiżowe odznaczenia i wyróżnienia jak „Order Uśmiechu”, „Czerwona Kokardka”, „Nagroda św. Rity”, „Honorowe Obywatelstwo Miasta Bielawa”, „Srebrny Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Oprócz wielu płyt muzycznych piosenkarka wydała także książkę „Nic miłości nie pokona”. Książka jest zapisem rozmowy przeprowadzonej z Robertem Mirosławem Łukaszukiem na temat jej dotychczasowego życia, bólu, miłości, a także głębokiej relacji z Bogiem.

Prywatnie mężem piosenkarki jest Fotis Tzokas. Fotis jest bratem Kostasa Tzokasa, który jest założycielem zespołu Prometheus, managerem Eleni oraz kompozytorem piosenek. Głośno o jej życiu prywatnym zrobiło się na początku 1994 roku kiedy całym krajem wstrząsnęła ogromna tragedia, która spadła na piosenkarkę. Jej córka została wówczas zamordowana przez byłego partnera.

Bilety w cenie 70 zł można zakupić stacjonarnie w kasie lokalnego ośrodka kultury, a także poprzez internet na stronie www.kupbilecik.pl oraz www.biletyna.pl.