W sądzie finał sprawy tarnobrzeskich radnych – Bożeny Kapuściak i Cezarego Mikruta
Rozstrzygnięcie sprawy, związanej z dwoma radnymi z Tarnobrzega: wiceprzewodniczącą Bożeną Kapuściak oraz Cezarym Mikrutem, ma mieć miejsce na sali sądowej. Wszystko rozpoczęło się od jednego listu.
Podczas sesji Rady Miasta we wrześniu, radny Cezary Mikrut dokonał publicznego odczytu listu. Pismo to miało swoje źródło u jednego z sąsiadów wiceprzewodniczącej Bożeny Kapuściak. Treść listu rozpoczyna się następująco: „Pragnę zwrócić uwagę na nieodpowiednie i niezgodne z prawem działania wiceprzewodniczącej Rady Miasta, Bożeny Kapuściak, skierowane przeciwko mnie oraz wspólnocie mieszkańców ulicy Paderewskiego w Tarnobrzegu” – te słowa recytował radny Mikrut.

Kreatywne życzenia” – konkurs plastyczno-literacki z okazji 80-lecia Biblioteki
Nabór wniosków dla uczniów w Gminie Grębów: Nowe możliwości rozwoju poza szkołą
Muzyczne zakończenie sezonu w Tarnobrzegu: młodzi wokaliści oczarowali publiczność
Tegoroczni zwycięzcy konkursu „Policjant, który mi pomógł” ogłoszeni!
Muzyczne talenty na scenie 24 czerwca!
Zabytkowa oficyna w Tarnobrzegu przekształci się w nowoczesne centrum kultury