Zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy

Za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez lokalną Fundację Mieć Pasję. Zapraszamy i polecamy wszystkim zainteresowanym.

Już za trzy dni odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy, który organizowany jest przez Fundację Mieć Pasję. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11 i 12 grudnia 2021 roku na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnobrzeg. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez wskazaną fundację.

Na wydarzeniu zaprezentują się najróżnorodniejsi wystawcy z naszego regionu, którzy wcześniej zgłosili udział do tego przedsięwzięcia. Będziemy mogli podziwiać, a także zakupić przepiękne prace rękodzielników. Gdyby jednak w nadchodzących dniach wprowadzono na terenie naszego miasta obostrzenia epidemiologiczne to wówczas organizator zastrzega odwołanie imprezy.

Pieczę nad przygotowaniami do imprezy sprawuje prezes Fundacji Mieć Pasję – Beata Grzywacz. Pani Beata podkreśla, że realizacja tegorocznego przedsięwzięcia jest sugestią ze strony rękodzielników, którzy wcześniej byli zaangażowani do pracy przy innym wydarzeniu o podobnym charakterze. Nadchodzące święta sprzyjają organizacji tego typu eventów.

Realizację przedsięwzięcia wspierają inne placówki

Do realizowanej inicjatywy przyłączyły się również inne jednostki prężnie działające w naszym regionie tj. Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu. Podczas wydarzenia odbędą się również inne atrakcje oraz warsztaty. Warsztaty będą przeznaczone głównie dla dzieci, które dowiedzą się jak samodzielnie wykonać koszyk wiklinowy lub bombkę na choinkę. Trzeba przyznać, że nadchodzący event zapowiada się bardzo ciekawie.

Na realizację tego przedsięwzięcia fundacja otrzymała również wsparcie finansowe z Urzędu Miasta Tarnobrzeg. Fundacja jest mocno zaangażowana w realizację eventu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Jesteśmy przekonani, że będzie pięknie! W przypadku pytań prosimy o kontakt z prezesem fundacji poprzez wskazanego maila [email protected]